İLÇEMİZ PROTOKOL LİSTESİ

ALTINOVA İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ

 

SIRA

ÜNVANI

ADI SOYADI

   

1

Kaymakam

Zafer ENGİN

   

2

Garnizon Komutanı Dz.Kurmay Alb.

Ayhan GEDİK

   

3

Belediye Başkanı

Dr.Metin ORAL

   

4

Deniz Ast.Mesl.Yük.O.Komt.Dnz.Alb.

Erhan ALTINOLUK

   

5

K.mürsel Eğt.Mrk.Güverte Sınıf Okullar Komt.Dz.Kd.Alb.

Gökhun Kaan ARDA

   

6

K.mürsel Eğt.Mrk.Kurmay Bşk.Dz.Alb.

Şafak AKSUNGUR

   

7

Altınova İlçe Jandarma Komutanı

Jn Yzb.Mesut ASLAN

   

8

İlçe Emniyet Amiri

M.Ferit DUMAN / Emn.Amiri

   

9

İKTİDAR PARTİLER

     
 

AK Parti İlçe Başkanı

Hasan ZAFER

   

10

ANA MUHALEFET PARTİSİ

     
 

CHP İlçe Başkanı

Cemalettin KILIÇ

   

11

TBMM'DE GRUBU VE ÜYESİ BULUNAN PARTİLER

   
 

MHP İlçe Başkanı

İrfan ŞEN

   
 

HDP İlçe Başbanı

Cemal YÜREKLİ

   

12

BAŞBAKANLIK'A BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR

   
 

İlçe Müftüsü

Ahmet BÜYÜKGÜL

   

13

T.C. ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR

   
 

SGK MERKEZ MÜDÜRÜ

Tuncay METİN

   

14

İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR

   
 

İlçe Yazı İşleri Müdürü

Ayhan ERİŞKEN

   
 

İlçe Nüfus Müdürü

Abdultalip YEĞİN

   

15

MALİYE BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR

   
 

İlçe Malmüdürü 

Nesim ÖGEDAY

   

16

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR

   
 

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Zeki SİTAR

   

17

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLUR

   
 

İlçe Tapu Sicil Müdürü

Mustafa DEMİRCİ

   
18

GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR

 

   
  İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü     Mehmet Sait BAŞARAN    

19

SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR

   
 

İlçe Sağlık Grup Başkanı

Özlem KALAK

   

20

TARIM GIDA VE HAYVANCILIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR

   
 

İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü

Mesut ÜNAL

   

21

RESMİ BANKALAR

     
 

T.C. Ziraat Bankası Müdürü

Yasin ATAŞ

   

22

KAMU İKTİSADİ TEŞEBBÜSLERİ

     
 

Posta İşletme Müdürü

Bayram TAN

   
 

UEDAŞ İşletme Şefi

İsmail ÇELİK

   

23

İL GENEL MECLİSİ VE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ

   
 

Ali ÇORBACI

AK Parti

   
 

Mustafa TUNALI

CHP

   

24

BELEDİYE MECLİS ÜYELİRİ

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Fevzi ARICI

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Birol BAYRAM

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Bilal OK

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Hasan KARABACAK

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Mustafa SARIGÜL

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Ali KOÇAL

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Ali SARUHAN

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Muharrem AKDEMİR

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Kenan AYKALKAN

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Musa GÜNAYDIN

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Mehmet AYDIN

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

E.Asuman PAZARLIKLI

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

T.Fatih KAYMAK

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Ruhi ÇINAR

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Maksut MORGİL

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Harun TURNA

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

C.Bahtiyar KONAR

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Necmettin DEMİR

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Bülent KARASU

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Metin AYGÜL

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Ömer ZEYTİN

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Emin ÖKSÜZ

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Turan CANBAY

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Hüseyin KOCAMAN

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Nuri ÇİMEN

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

İsmail CAN

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Sadık ÇELİK

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

İsmail ERBAKIŞ

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Alaeddin ŞEYHUN

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Celal ARSLAN

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Yusuf CENGİZ

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Ramazan KAYA

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Hasan ÖZEVİN

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

İbrahim TOSUN

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Ömer AYDIN

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Recep TUNCER