Mücahit Kaçar

1976 yılında Erzurum Horasan`da doğdu. Yaz dönemlerinde Kocaeli, Karamürsel`de çalışarak aile ekonomisine katkıda bulundu. Orta Öğrenimini bitirdikten sonra   Lise 1`de Okul eğitimini yarıda bırakarak çalışma hayatına atıldı. Askerlik vazifesini yerine getirdikten sonra AKA LTD olarak aile şirketini kurdu. Uzun süre Yönetim Kurulu Başkanlığında bulundu. 2014 yılında Belde Başkanlığı; İl Başkan yardımcılığı; Halkla İlişkiler Başkanlığı görevlerinde bulundu. 2018 Yalova Ticaret Odası tarafından gerçekleşen seçimde Meslek Komite seçimini kazanarak 1. Meslek Komite Başkanı oldu.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Yalova Tavşanlı Belediye Başkanlığına Seçildi.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ MÜCAHİT KAÇAR BELDEMİZE 16 DERSLİK ORTAOKUL KAZANDIRILMASI KONUSUNDA NEGMARLA PROTOKOL İMZALADI

Belediye Başkanımız Mücahit Kaçar Beldemize 16 Derslik Ortaokul Kazandırılması Konusunda Negmarla Protokol İmzaladı
Yazdır / Tarih: 2021-06-11

Belediye Başkanımız sayın Mücahit Kaçar; Negmar Denizcilik yönetim kurulu başkanı sayın Mehmet Koç ile beldemize 16 derslik ortaokul kazandırılması konusunda protokol imzalamıştır. Güzel beldemize bir eğitim kurumu daha kazandırılmanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz.
Beldemize, ilimize, ülkemize başarılı nesiller yetiştirmesi adına; Negmar Denizcilik Aş'den sayın Mehmet Koç ve sayın Sefa Koç'a, Valimiz sayın Muammer Erol'a, İl Milli Eğitim müdürü sayın Dr. Abdülaziz Yenilyol'a, Belediye Başkanımız sayın Mücahit Kaçar'a ve bu projede katkısı olan herkese teşekkür eder, yeni okulumuzun bütün çocuklarımız için hayırlı olmasını dileriz.