Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Kıymetli Hemşehrilerim

        28 Mart yerel seçimlerinde bu onurlu makama layık gördüğünüz için hepinize teşekkürü borç biliyorum. Bilmenizi isterim ki hayata geçireceğimiz projeler, sizlerin mutluluğu, huzuru ve refah içinde yaşaması daha da önemlisi güzel Beldemizin tarihi ve şanına uygun bir kimlik kazandırmak olacaktır.       

        Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, sizlerden aldığımız olumlu enerjiyle işimiz  hizmet olacaktır.

Beldemizde herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, sevgiyle, hoşgörüyle Beldemizi hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız. Makam sevdalısı olarak değil, hizmet sevdalısı milletin hizmetkârı olarak iyi ve kötü günde belde halkımızın yanında olmaya gayret edeceğiz.

Beldemizi sizlere yakışır biçimde geliştirmek, çocuklarımızdan gençlerimize; genç ihtiyar herkesin yüzünün güldüğü bir Belde oluşturmak, vatandaşın isteklerine cevap verebilmek ve problemlerine çözüm ortağı olabilmek için büyük bir özveri ile çalışacağız.

Gönül birliğiyle  eğitim, bilişim teknoloji alanında ekonomik & sosyal ve kültürel alanda layık olduğu düzeye taşımak, kültür ve sanatın tüm güzellikleriyle buluşturmak, spor tesisleriyle yeşil alanlarıyla cazibe merkezi haline getirmek, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Tüm belde halkıma saygı ve sevgilerimle

Durmak Yok Yola Devam.

 

Kadri ÇİÇEK

Tavşanlı Belediye Başkanı